fbpx

DUK

GameOn tai jau penktus metus iš eilės vykstanti vaizdo žaidimų kultūros paroda. GameOn vyksta rudenį –  šiais metais renginys vyks lapkričio 16-17 dienomis, Vilniuje Litexpo. GameOn Lan Party tai naujo modelio renginys, kurį organizuoja GameOn komanda. GameOn Lan Party metu vyksta turnyrai ir galima atsinešti savo kompiuterį žaist. GameOn Lan Party vyks rugpjūčio 23-25 dienomis.

GameOn Lan Party prasideda 08.23 (penktadienį) 12 val. ir baigiasi 08.25 (sekmadienį) 12:00.

Turint penktadienio dalyvio bilietą GameOn Lan Party galima būti nuo 08.23 12:00 iki 08.24 12:00.
Turint šeštadienio dalyvio bilietą GameOn Lan Party galima būti nuo 08.24 12:00 iki 08.25 12:00

Su žiūrovo bilietu renginyje galima lankytis abi dienas.

GameOn Lan Party vyks Vilniuje, Siemens Arenoje. Adresas: Ozo g. 14. Detalesnę informaciją kaip atvykti į GameOn Lan Party galite rasti čia.

Turint dalyvio bilietą į renginį galima įsinešti savo kompiuterį ir žaisti. GameOn Lan Party organizatoriai nesuteikia kompiuterių. Kompiuterius ir visą periferiją reikia atsinešti patiems. Į dalyvio bilieto kainą įskaičiuota kėdė, stalas, LAN interneto kabelis ir 1 elektros lizdas. Prailgintuvą reikia atsinešti patiems. 

Su žiūrovo bilietu negalima atsinešti savo kompiuterio ir žaisti, tačiau galima mėgautis visomis kitomis pramogomis.

Bilietą vietoje bus galima įsigyti penktadienį (08.23) nuo 10 iki 20 val. ir šeštadienį (08.24) nuo 10 iki 18 val. 

Taip, į renginį gali atvykti asmenys iki 18 metų, tačiau jiems reikės tėvų pasirašytos sutikimo formos. Ją galite rasti čia.

Turnyrai yra nemokami ir juose gali dalyvauti visi norintys. Dalyvavimui kai kuriuose turnyruose užtenka turėti tik žiūrovo bilietą, kituose reikia turėti įsigijus dalyvio bilietą. Daugiau informacijos apie turnyrus ir kokio bilieto jiems reikia galite rasti čia.

Bilietus platina „Tiketa“. Bilietus galite įsigyti čia. Taip pat GameOn Lan Party turi įvairių pasiūlymų, kaip įsigyti bilietus pigiau.

Taip, kiekvienas bilietas turi nurodytą sėdėjimo vietos numerį. Sėdėjimo vietą galima išsirinkti perkant bilietą. Žiūrovo bilietas numeracijos neturi.

Taip, GameOn Lan Party Siemens Arenoje bus įrengta speciali erdvė miegojimui.

Taip, palikti kompiuterį bus saugu, nes viso renginio metu budės apsauga. Tiesa, nederėtų be priežiūros palikti mobiliųjų telefonų ar piniginių, kadangi juos pavogti kur kas lengviau. GameOn Lan Party organizatoriai už be priežiūros paliktus daiktus neatsako.

Taip, gėrimų ir maisto bus galima įsigyti. Tačiau įsinešti į vidų iš lauko – ne.

Negalima atsinešti:
• alkoholio;
• narkotinių medžiagų;
• ginklų (peilių, replių, šautuvų);
• gyvūnų (Emilija, teks palikti savo Akitą namie);
• lazerių;
• sprogmenų ir fejerverkų;
ir kitų įtarimų keliančių daiktų.

Taip, stream’inti GameOn Lan Party galima ir skatintina. Tačiau svarbu gerbti ir aplinkinius lankytojus. Jeigu lankytojas paprašo jo nefilmuoti ir nerodyti transliacijoje, filmavimą privaloma nutraukti nedelsiant. Jeigu taisyklės bus nesilaikoma, organizatoriai turi teisę paprašyti palikti renginį.

Ne, renginio vietoje griežtai draudžiama rūkyti tiek elektroninės, tiek cigaretes su kaitinimo sistemomis, tiek įprastas cigaretes. Norint rūkyti, privaloma išeiti į lauką. 

Taip. Į GameOn Lan Party galima atsinešti savo kėdę ar pagalvių, kad būtų patogu sėdėti.

Taip, savo konsolę galima atsinešti. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad visa įranga turi tilpti ant stalo, kurio matmenys 83cmx60cm.

Taip. Visoje renginio erdvėje veiks belaidis internetas.

Partneriai
Rėmėjai